Претседателот на Република Македонија најави обраќање за 19:15 часот

523
0
SHARE

Претседателот на државата, Ѓорге Иванов  најави обраќање на прес конференција во 19:15 часот од Вила Водно.

Во исчекување на видео пренос

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here