Проф. Игор Јанев: Бојкотот нема да успее, гласајте за Сиљановска

366
0
SHARE

Професорот Игор Јанев предвидува дека во вториот круг на претседателските избори ќе има цензус и дека ако продолжи бојкотот односно нема зголемено гласање за Сиљановска Давкова ќе победи Стево Пендаровски.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here