Пронајдено бесживотно тело на 32 годишен маж во неговиот дом во Гостивар

151
0
SHARE

На 12 јануари оваа година, околу 14:30 часот, во Полициската станица Гостивар било пријавено дека во сопствениот дом бил пронајден починат Д.М. (32).

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било предадено за обдукција.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here