Први фотографии од претепаната Наташа Беквалац

561
0
SHARE

Викендот српските медиуми беа преполни со вести за ужасното претепување на познатата пејачка Наташа Беквалац од страна на нејзиниот сопруг.

Како што тие пренесуваат тој бил во алкохолизирана состојба кога го сторил тоа, а Наташа му ги пронашла љубовните пораки во неговиот мобилен.

Како што пренесуваат српските медиуми Наташа ја напуштила болницата во која престојувала после нападот, а српски ,,Блиц” пренесува ексклузивни фотографии на кои пејачката е во црн фустан и очила за сонце.

Се надеваме дека нејзиниот сопруг ќе одговара за своите постапки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here