Пукање на „Партизанска“- престрелка од два автомобили

912
0
SHARE

Попладнево, како што веќе објави КУРИР, пред ТЦ Лептокарија имало пресртелка. Се пукало од два автомобили, а според првичните информации нема повредени.

Полицијата е на терен и врши увид.

Сообраќајот се одвива отежнато.

КУРИР побара и детали од МВР за овој инцидент, но од таму се уште нема одговор.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here