Се извлекува паднато возило во Вардар во близина на Систина

69
0
SHARE

Пожарникарите заедно со припадниците на полицијата во моментов од водите на Вардар во близина на болницата Систина го извлекуваат превртеното возило.

Затоа како дошло до несреќата повеќе информации наскоро.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here