Се самоуби синот на Илчо Захариев

3583
0
SHARE

Ноќеска во викендичка во Делчево се обесил Александар Захариев, 23-годишниот син на екс- градоначалникот на Штип, Илчо Захариев, дознава „Слободен печат“ од извори во истрагата.

Од Јавното обвинителство за „Слободен печат“ го потврдуваат случајот. Оттаму информираат дека е направен увид и дека смртта настанала со бесење. Телото е предадено на обдукција.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here