Се запали автомобил во Аеродром

281
0
SHARE

Доцна вечерва се запали автомобил од марката „Рено Лагуна“ во Реонски центар Аеродром.

Инцидентот го пријавиле жителите.

Пожарникарите веднаш пристигнале на местото на настанат и го угаснале пожарот.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here