Северина во „голи бикини“ одмора на Корчула

674
0
SHARE

Северина летово ужива во активности покрај море, а со своите обожаватели на социјалните мрежи споделува приватни моменти.

Таа во моментов одмора на Корчула и објави фотка од плажата Моро во бикини кои ја истакнуваат нејзината фигура.

„Голите бикини“ се од брендот Dharma Beachwear и визуелно го намалуваат стомакот, а ги издолжуваат нозете. Цената им е 160 евра.

Северина летово го поминува во друштво на своите најдобри пријателки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here