Скопјанец се прости од сиромаштија на Прочка

565
0
SHARE

Скопјанец вчера со уплата од 100 денари усепал да добие 2000 евра или 120.000 денари.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here