Скопјанец во кафеана нападнал вработен во агенција за обезбедување

284
0
SHARE

На 4 јуни 2019 година во 03.40 часот во СВР Скопје било пријавено дека во угостителски објект лоциран на улицата „Св. Кирил и Методиј“ З.Д.(40) од Скопје физички го нападнал П.П. (35) од Скопје, вработен во агенција за обезбедување.

Лицето било приведено во Полициската станица Центар и се работи на расчистување на случајот.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here