Скопјани во карантин, градскиот татко Шилегов во Маврово

111
0
SHARE

Градоначалникот Петре Шилегов за ТВ24 потврди дека за време на 80 часовниот карантин воведен во Скопје, ќе биде на својот имот во Маврово.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here