Следете во живо: Митинг на ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата во Центар

293
0
SHARE

Попладнево со почеток од 18:30 часот, ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата ќе одржи митинг во Центар.

Пред народот ќе се обратат лидерот на партијата Христијан Мицкоски и кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова.

Митингот можете да го следите во живо на следниов линк:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here