Сообраќајка во Карпош, возило се преврте на кров!

543
0
SHARE
(фото: Ѕид на сообраќајниот срам)

Едно возило се преврте на кров, во сообраќајна несреќа во Карпош 2 во која учествувале три возила. Судирот се случил претпладнево на улицата „Никола Тесла“, кај полициската станица.

Според очевидци, нема жртви.

(фото: Ѕид на сообраќајниот срам)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here