Сопругата на Жељко, Јована Јоксимовиќ позитивна на коронавирус, се заразила на мекици кај Цеца

182
0
SHARE

Водителката Јована Јоксимовиќ, сопруга на Жељко Јоксимовиќ, е позитивна на коронавирус.

Како што пишуваат српските медиуми, таа се заразила на прославата за раѓањето на внукот на Цеца.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here