Србинка силувана 20 пати во Дубаи од човек кој го запознала на интернет

811
0
SHARE

Србинка (53) години доживеала вистинска тортура после состанок во Дубаи со маж од Нигерија кој го запознала на социјалните мрежи.

Насилникот и го одземал пазошот,ја заклучил во соба и ја терал да јаде храна за кучиња.

Откако се запознале на социјалните мрежи двајцата се договориле да излезат на состанок во Дубаи, а подоцна жената раскажала дека и се заканил со нож и ја натерал со него да влезе во апартман.

„Ми го зема мобилниот телефон, чевлите и облеката. Потоа ја заклучи вратата од апартманот и ме силуваше 20 пати“ раскажала таа.

За време на истрагата полицијата дошла до снимките на надзорните камери, и покажува дека на тој ден мажот влегол во хотелот, но не е забележано никакво оруѓје.

„Физички ме нападна и не ми даваше да јадам ниту да пијам. Ми се закануваше и ме терашше да јадам храна за кучиња“ рекла таа.

Јавниот обвинител рекол дека обвинетиот извршил и слично дело над девојка од Украина и дека и тој случај е се уште во тек.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here