Среќен крај на потрагата: Тетка Марика е пронајдена и вратена кај семејството

322
0
SHARE

Марика Гиовска од скопската населба Маџари, за која КУРИР објави дека е исчезната, повторно е со своето семејство.

Таа беше предмалку пронајдена и вратена дома.

Член на семејството информира дека тетка Марика е пронајдена, заблагодарувајќи се за помошта

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here