СРЕЌНА ПРАВОСЛАВНА НОВА ГОДИНА !

305
0
SHARE

Новата година и по јулијанскиот календар прустигна.

Нека новата година биде бериќетна, исполнета со здравје и среќа.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here