Тешка сообраќајка на скопската обиколница – повредени жена и две деца

434
0
SHARE

Тешка соообраќајна несреќа се случи пред половина час на скопската обиколница, пренесува 1ТВ.

Возило излетало и се превртило на кров, најверојатно поради преголема брзина.

Увид на лице место врши полицијата, а засега нема подетални информации од МВР.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here