Тешка сообраќајка во Кисела Вода, двајца загинати

1313
0
SHARE

Двајца загинаа во тешка сообраќајка што се случила вечерва во близина на салонот за мебел на „Мебел-Ви“ во правец накај населбата Драчево, информира Макфакс.

Во судирот учествувале два автомобила кои се целосно уништени.

Од МВР засега нема детали за несреќата.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here