Трагедија: Млада девојка си го одзеде животот скокајќи од мост кај амбуланта Пролет

1409
0
SHARE
Фото: Архива

Пред петнаесетина минути млада девојка си го одзеде животот скокајќи од мостот кој минува над амбулантата Пролет, пренесува порталот „Јанаки знае“.

Во овој момент полициски инспектор и екипи на МВР се на терен и се врши увид на местото на настанот.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here