Трагедија во Тетовско! Исчезна 13-годишно девојче, СПОДЕЛЕТЕ

794
0
SHARE

С.Ш. (24) од село Глоѓи, тетовско, вчера пријавил дека истиот ден околу 07.00 часот од дома во непознат правец се оддалечила неговата 13-годишна сестра.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here