Вардар исфрли човечки труп кај комплекс банки во Скопје

390
0
SHARE
Фото: Курир


Труп на удавен човек лежи во водите на Вардар под мостот во близина на комплексот банки.

Екипи на Итна медицинска помош и на полицијата моментално се таму.

Пренесува Курир

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here