Весна Бејби по смртта на нејзината колешка: Мирно небо Бибс!

468
0
SHARE

Актерката Весна Бејби изрази сочувство со свој Фејсбук статус за прераната смрт на нејзината колешка и пријателка Билјана Беличанец.

Почивај во мир драга моја Беличанец🙏🙏🙏❤️❤️❤️

Posted by Vesn Bejbimama Petrusevska on Sunday, April 7, 2019

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here