Видео: Енис Барди го “пензионираше” голманот на Атлетик Билбао со два слободни удари

617
0
SHARE

Репрезентативецот на Македонската Фудбалска Репрезентација, Енис Барди постигна два прекрасни гола од слободен удар за Леванте во дуелот против Атлетик Билбао во шпанската примера дивизија.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here