Видео: Енис Барди уште еднаш ја покажа својата класа со два маестрални гола против Барселона

502
0
SHARE

Македонскиот репрезантативец Енис Барди, кој настапува за Леванте успеа да постигне два прекрасни голови во дуелот со шампионот на Шпанија, големата Барселона.

Барселона иако ја осигура титулата во Примера дивизија, сепак и на овој натпревар настапи со силен состав.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here