(ВИДЕО) ЕВЕ КАКВА ЗАГАДЕНА ВОДА ПИЕМЕ ВО СКОПЈЕ!

735
0
SHARE

На видеото кое се појави на социјалните мрежи може да видите колку е чиста водата во Скопје. Направена е споредба помеѓу филтер вода и вода од водовод.

Погледнете:

Posted by Kosta Dinev on Saturday, March 9, 2019

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here