Видео: Горан Пандев го постигна голот на колото во Серија А, а можеби и најатрактивниот во неговата кариера

573
0
SHARE

На вчерашниот меч помеѓу Џенова и Верона од Оталијанската Серија А, македонскиот репрезентативец, Горан Пандев го постигна голот на колото, а можеби и еден од нај убавите голови во неговата кариера

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here