(ВИДЕО) Нема да ви се верува како работи ЈП Комунална хигиена под покровителство на Шилегов

710
0
SHARE

Дојде живот во Македонија, во предизборната кампања на СДСМ и Шилегов ветуваа чист воздух како и чиста средина. Дали граѓаните на Скопје заслужуваат ваков градоначалник и дали директор на комунална хигиена треба да биде оџа без никакво познавање на работата и да се вработуваат партиски неписмени кадри!?

Погледнете како се грижат за чистата средина во Скопје

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here