(ВИДЕО) Возел со 290 км на час Тетово-Гостивар и се фалел на Тик-Ток

170
0
SHARE

На социјалната мрежа Тик-ток објавено е видео снимено на автопатот Тетово-Гостивар, како млад возач вози автомобил со 290 км на час.

Ммладиот возач, објави неколку снимки на кои се гледа како вози над 200 км на час во неколку прилики, иако самиот наведува дека е дозволено 100 км на час.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here