(Видео) За прв пат запросување во скопската Зоолошка градина

509
0
SHARE

На Фејсбук страната на Зоолошката градина во Скопје беше објавено виде од запросување во дворот на истата.

-Падна и првото запросување во Зоолошка. Ивана и Влатко, нека ви е со среќа, стои во нивниот пост.

Падна и првото запросување во Зоолошка. Ивана и Влатко, нека ви е со среќа 🙂

Posted by Skopje ZOO / Зоолошка градина Скопје on Thursday, November 8, 2018

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here