Владо Јаневски со брада личи на Џорџ Клуни

185
0
SHARE

На фан страницата на нашата најголема ѕвезда се објавени фотографии на кои тој е со друг имиџ. Владо Јаневски на нив е со брада.

Фотографиите се од пред неколку години, а коментарите се дека на нив Владо наликува на холивудскиот актер Џорџ Клуни.

Инаку Владо се подготува следниот месец да настапи на фестивалот во Водице во Хрватска, со песната „Cas te voli, cas te mrzim“.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here