Влатко Ѓорчев: Силна порака на подршка за Силјановска од Гостивар

373
0
SHARE

Од противкандидат, до силна поддршка за кандидатот на ВМРО-ДПМНЕ, професор Гордана Силјановска Давкова.
Влатко Ѓорчев покажува висок морал и одговорност како политичар.

Погледнете го видеото:

Posted by Љупчо Стојаноски on Thursday, March 14, 2019

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here