ВО ЖИВО: Путин пристигнува во Белград

633
0
SHARE

Белград – Рускиот претседател Владимир Путин ќе пристигне во еднодневна официјална посета на Србија, каде што домаќин ќе биде српскиот претседател Александар Вучиќ.

Во живо:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here