ВО ЖИВО: Церемонија на подигање на знамето на НАТО пред Владата

326
0
SHARE

Пред Владата на Република Македонија почна свечената церемонија на која ќе биде подигнато знамето на НАТО, а најавено е обраќање и на премиерот Зоран Заев.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here