Возило превртено на кров кај Плетвар

306
0
SHARE
Фото: Зид на Сообраќајниот срам

Пред каменоломот на Плетвар стои превртено возило. Полицијата е веќе на терен, според Ѕид на сообраќајниот срам.

Засега не се знае дали има жртви или повредени и како дошло до несреќата.

Се апелира да се вози внимателно.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here