Зaевизам на дело: Кажувам, заборaвам, негирам!

273
0
SHARE

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на својот Фејсбук профил објави видео на кое јасно се гледа дека власта соочена со пораз е се повеќе нервозна.

Власта соочена со пораз се повеќе е нервозна.

Четири луѓе, со различни изјави за тоа колку Пендаровски е безбеден.

Погледнете го Заевизмот на дело: кажувам, заборавам, негирам…, објавува Мицкоски во својот пост каде има и видео од изјавите.

Погледнете:

Власта соочена со пораз се повеќе е нервозна.Четири луѓе, со различни изјави за тоа колку Пендаровски е безбеден. Погледнете го Заевизмот на дело: кажувам, заборавам, негирам…

Posted by Hristijan Mickoski on Thursday, March 14, 2019

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here