Жарко Лаушевиќ во лоша здравствена состојба

385
0
SHARE

На познатиот српски актер Жарко Лаушевиќ попладнево му се слошило за време на ручек во познат ресторан во Земун . Состојбата била сериозна , зашто Итната помош дошла веднаш и на самото место докторите го спасувале 59- годишниот актер.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here